Поїздка на острів богині кохання і краси Афродіти, може обернутися в купівлю будинку Вашої мрії.

Найкращий спосіб дізнатися все про будинок Вашої мрії - це...

    Група Компаній Ноянлар запрошує Вас відвідати Північний Кіпр, отримати задоволення від чудесного острова, вивчити історичні пам'ятки, а також отримати інформацію про компанію та проектах. Ми пропонуємо ознайомчий тур для тих, хто хоче прилетіти і дізнатися все перед покупкою або інвестуванням.

    Під час Вашого перебування, ми надамо Вам повну інформацію про місцеві особливості, наших проектах і регіону. Це включає в себе магазини, банки, лікарні, школи, ресторани, торгові центри, ринки зі свіжою рибою і овочами, пункти Обена валюти і багато іншого. Ми також надамо Вам повний опис фінансових і правових особливостей по процедурі покупки нерухомості на Кіпрі.

ТРАНСФЕР З АЕРОПОРТУ

    З аеропорту Ерджан до Вашого місця проживання в Фамагусті

ТРИДЕННЕ ПРОЖИВАННЯ

    Для Вашого комфортного розміщення, ми надаємо апартаменти класу люкс в Туристичному комплексі Мед Лайф, який знаходиться в 100 Местре від піщаного пляжу Лонг Біч.

ТУР ПО НЕРУХОМОСТІ

    Зустріч з місцевими / іноземними клієнтами відбувається в головному офісі нашої компанії, далі відбувається перегляд демонстраційних квартир і знайомство клієнтів з регіоном. Наша основна мета не тільки продати, але і підібрати найкращий варіант / тип нерухомості для клієнтів, щоб задовольнити їхні потреби і забезпечити інвестиційно привабливими варіантами, які в майбутньому збільшать добробут клієнтів.

ЕКСКУРСІЯ ПО МІСТУ

    Для іноземних покупців, ми організовуємо ознайомчі тури по околицях від Бафрі до Фамагусти, щоб показати всю красу нашого регіону і острова в цілому.

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

    Адвокат допомагає з покупкою нерухомості, пояснюючи юридичну сторону процесу, відповідає на будь-які питання.